>

Премєр-Ліга 5 тур

Favbet Ліга. Динамо та Шахтар синхронно втрачають очки

5/10/2020 , 11:27

Неймовірн-емоційна нічия у Дніпрі. Ігор Йовічевіч здобуває свої перші очки в УПЛ на чолі СК Дніпро-1. Ворскла нову показала прекрасний рівень футболу: у полтавчан виходили як комбінації, так і чудові індивідуальні дії окремих футболістів. Попри те, що дніпряни відкрили рахунок, їхні суперники в хорошому стилі зрівняли результат і вийшли вперед. Те, що господарі поля таки вирвали нічию, ще й у меншості, гідне поваги!

Булеца90'

42'Кулач

66'Кане

Нове львівське дербі в УПЛ обійшлося без голів. Хоч Рух і виходив на цей поєдинок у статусі фаворита. Утім, цей статус довелося переглянути вже в середині першого тайму, після вилучення Парамонова. По перерві перевага гостей стала відчутнішою: вони частіше атакували, більше тримали м’яч. Діючи в меншості, «Рух», тим не менше, знайшов у собі сили на фінальний штурм воріт суперника, що міг завершитися голом – точніше, автоголом, однак у підсумку гра пройшла без забитих м’ячів.

Львів, Арена Львів

3 941 глядачів

Рух Львів РУХ

0 : 0

завершено

ФК Львів ЛВІ

Очевидно, це «карма»: всі три попередні поєдинки цих команд завершилися нічиїми, з таким же рахунком закінчився четвертий матч. Зустріч дебютантів УПЛ очікували з нетерпінням, й усі очікування справдилися. Кожна команда боролася за перемогу, часом компенсуючи брак класу бажанням і азартом. «Минай» зумів відкрити рахунок, «Інгулець» по перерві його зрівняв. Здавалося, вирішальним стане епізод із вилученням гравця гостей: за наслідком цього оманда з Петрового ще сміливіше пішла вперед, закарпатці зосередили сили на захисті воріт. При цьому саме гості наприкінці матчу створили найреальніший момент для того, щоби вирвати перемогу. Однак усе-таки – нічия 1:1.

Сітчінава35' (пен)

9' (пен)Нурієв

Олімпік за стартові 45-хвилинки громив Олександрію 3-0, не реалізував кілька своїх моментів, а команда гостей залишилась у меншості. Так, у зазначений проміжок часу донеччани діяли дуже сильно, часом показуючи просто феноменальний рівень зіграності. По перерві ж господарі поля явно знизили оберти, натомість гості активізувалия. Все це привело до того, що підопічні Володимира Шарана скоротили відставання в рахунку, та цього виявилося достатньо, щоб «Олімпік» зібрався й дозволив супернику провести тільки гол, і той у компенсований час.

Зотько44' (пен)

62'Сітало

90' (пен)Гречишкін

Гравці «Десни» в усіх турнірах якщо і забивають голи «Шахтарю», то по 2 м’ячі за гру. І звітна гра не стала винятком. Підопічні Олександра Рябоконя пропустили доволі швидкий гол. Та варто віддати належне чернігівцям, які після цього зуміли не лише зібратися й зрівняти рахунок, але й вийти вперед. Другий тайм вийшов не менш насиченим і багатим на події. Захист «гірників» багато помилявся, а «Десна» активно й небезпечно атакувала й змарнувала не одну нагоду аби збільшити перевагу. А от «Шахтар» своєї нагоди дочекався. Підопічні Луіша Каштру значно додали в останню десятихвилинку й зуміли зрівняти рахунок, змарнувавши при цьому кілька нагод аби навіть вирвати перемогу в цій зустрічі.

Тотовицький26'

4'Коваленко

79'Дентіньо

Динамо в УПЛ з 25 лютого 2017 року забиває голи «Зорі» впродовж 15-ти матчів. У звітному матчі кияни продовжили цю серію, хоча перебіг подій на полі розгортався не на їх користь. Команди особливо не форсували перебіг подій на полі й діяли доволі обережно. У підсумку перший тайм завершився нулями на табло. Після перерви команди все ж трохи додали. «Зоря» тривалий час стримувала атаки киян, а потім різко відповіла голом Кочергін. Попустивши, кияни активніше запресингували, й рахунок завдяки індивідуальним діям Вербича таки зрівняли, але не більше. До речі, це взяття воріт стало для киян 100-м «луганським» голом в УПЛ.

Київ, НСК Олімпійський

Динамо ДИН

1 : 1

завершено

Зоря ЗОР

Вербіч74'

65'Кочергін

Програму 5-го туру завершував матч у Ковалівці. До звітного матчу «Колос» утримував клубну рекордну безпрограшну серію в УПЛ, упродовж трьох матчів. Три тури не програвав і «Маріуполь». Доля зустрічі вирішилася лише в компенсований арбітром час завдяки пенальті. Перемога у цьому матчі дозволила Колосу піднятися одразу на третє місце в турнірній таблиці.