Премєр-Ліга fc chornomorets

Дулуб став головним тренером Чорноморця

Білоруський фахівець Олег Дулуб призначений на посаду головного тренера одеського Чорноморця.

Генеральний директор “моряків” Анатолій Місюра представив команді нового головного тренера. Ним став білоруський фахівець Олег Дулуб, інформує офіційний сайт Чорноморця. Його помічниками призначені: Юрій Поклад, Василь Хомутовський і Олександр Грановський.

Також команді представили нового керівника селекційного відділу клубу – Владислава Немешкало, який вже працював в Чорноморці в середині 2000-х років.

Олег Дулуб в своєму зверненні до колективу сказав: “Чорноморець – клуб з багатими традиціями, хоча зараз команда переживає не найкращі часи. Для мене було за честь прийняти запрошення від керівництва Чорноморця. Упевнений, що у нас все вийде”.

Нагадаємо, останнім місцем роботи Дулуба були Карпати. У львівському клубі тренер працював з жовтня 2016 по червень поточного року. Під керівництвом 51-річного тренера Леви провели 23 матчі у всіх турнірах, в яких здобули 7 перемог при 7 нічиїх та 9 поразках.

Перший матч під керівництвом білоруса Чорноморець проведе 10 вересня. Суперником одеситів буде Зірка.

Після семи турів Моряки йдуть на останньому 12-му місці в УПЛ з 1 очком.

ТегиТеги: УПЛ, Чорноморець,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.189 / 5.6mb