<
>

Реклама

Перша Ліга SKALA STRYI

Ще один клуб першої ліги припиняє існування

Spy-Football.com

6/1/2017 , 9:53

Один з аутсайдерів першої ліги стрийська Скала, схоже, знімається зі змагань через фінансові проблеми.

Як пвідомляє Sport Arena, в стрийській Скалі всім гравцям і тренерам основного складу сказано прибути за документами і розрахунком. Керівництво клубу вже поставило до відома про це своїх підлеглих.

Про подальші плани першої клубної команди поки немає інформації – цілком ймовірно, що Скала припинить виступи у Першій лізі. Але, як повідомляє видання, клубна академія і команда U-19 повинні залишитися і продовжити виступи в своїх турнірах (ДЮФЛУ та юнацький чемпіонат УПЛ). Ті гравці основної команди, які за віком підходять юнацького складу, теж можуть залишитися.

Інформацію про те, що гравці і тренери основної команди отримали вказівку забирати свої документи, нам підтвердили і в тренерському штабі клубу. Василь Малик, головний тренер Скелі, повідомив, що така інформація для нього виявилася несподіваною, втім, він з розумінням ставиться до рішення керівництва.

«Хотів би подякувати всім хлопцям за сумлінну працю. Як тренер, вдячний тим футболістам, які вдосконалювали свою гру і підвищували свій рівень, завоювавши право підвищитися в класі і вийшовши в Першу лігу. Дякую керівництву ФК Скала і особисто Миколі Кмітю за можливість попрацювати в цьому клубі. Сподіваюся, я зміг щось дати підопічним, а для мене цей досвід точно був дуже корисним і пам’ятним », – розповів Василь Малик.

Нагадаємо, Скала в минулому сезоні посіла 3-е місце у Другій лізі і піднялася в Першу, де після 20 турів йде на передостанньому, 17-му місці, набравши 17 очок.

Реклама