Премєр-Ліга Прем'єр-Ліга

Розгром від Динамо, фіаско Дніпра. Огляд 12 туру УПЛ (Відео)

7/12/2015 , 10:26

Завершився останній у цьому році тур УПЛ. Пропонуємо огляд всіх матчів.

Донецький Шахтар у Одессі впевнено переміг Карпати і пішов зимувати у статусі лідера турнірної таблиці.

“Шахтар” – “Карпати” – 3:0
Голи: Едуардо, 56, Ісмаілі, 85, Тейшейра, 88

Київське “Динамо” не відпускає донечан і здобуло надвпевнену перемогу над знекровленим Металургом.Чемпіони відвантажили у ворота запоріжців шість голів без відповіді.

“Металург” – “Динамо” – 0:6
Голи: Ярмоленко, 8, Петровіч, 22, Гармаш, 47, Теодорчик, 61, Гусєв, 87 (пен), 90+2

“Волинь” зуміла продовжити чорну смугу для “Дніпра”. Підопічним Віталія Кварцяного вдалося нанести дніпрянам поразки на їх рідній Дніпро Арені. Протягом усієї гри господарі виглядали досить кволо, то ж гості скористалися і вивезли три очки.

“Дніпро” – “Волинь” – 0:1
Голи: Шарпар, 85

Ужгородська “Говерла” програла вдома “Олександрії”. Переможний гол гості забили за хвилину до завершення матчу. Команда Шарана завдяки цьому обходить у турнірній таблиці Карпати та йде зимувати на 7 місці.

“Говерла” – “Олександрія” – 1:2
Голи: Хльобас, 41 – Голеньков, 32, Запорожан, 89

Протягом усієї гри Ворскла володіли ініціативою у матчі проти Зорі, одначе луганці краще зуміли реалізувати свої небезпечні моменти. Зоря іде на зимову перерву на 3-ому місці, а команда Сачка на пятому.

“Ворскла” – “Зоря” – 0:2
Голи: Будківський, 54, Сіваков, 74

Харківський “Металіст” у матчі проти одеського “Чорноморця” двічі виходив вперед, але гостям щорзу вдавалося відігруватися. У підсумку бойова нічия 2-2.

“Металіст” – “Чорноморець” – 2:2
Голи: Родич, 34, Прийомов, 57 – Смірнов, 5, Коркішко, 62

Дніпродзержинська “Сталь” зуміла здобути важку перемогу над Олімпіком. Гості заробили одразу шість “гірчичників” та вилучення, а долю поєдинку вирішив гол Кучерова на 16 хвилині зустрічі.

“Сталь Д” – “Олімпік” – 1:0
Голи: Кучеров, 16