Перша Ліга Fc POLTAVA

Полтава передумала зніматися з чемпіонату і буде шукати правду у судах

Керівництво футбольного клубу Полтава прийняло рішення про продовження участі команди у змаганнях під егідою ПФЛ України.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Сталося це після отримання клубом листа, який підписав президент ПФЛ Сергій Макаров. У ному, зокрема ПФЛ просить керівництво команди не приймати емоційних рішень.

Окрім того, у клуба рішуча позиція у відстоюванні своїх прав в органах футбольного правосуддя ФФУ, а у разі необхідності й у Спортивному арбітражному суді у Лозанні.

Нагадаємо, в середу, 5 квітня, стало відомо, що запланований на цей день поєдинок 1/4 фіналу Кубка України між Полтавою і Шахтарем не відбудеться через заборону з боку Федерації футболу України грати на полі стадіону Локомотив, який опинився неготовим до проведення матчу на думку головного футбольного органу країни.

У зв’язку з тим, що керівництво Полтави відмовилася розглядати варіанти з проведенням поєдинку на іншому полі, гра була скасована і її доля відтепер знаходиться в компетенції КДК ФФУ, який повинен прийняти рішення на наступному тижні.

Спочатку президент Полтави Леонід Соболєв заявив, що через таку позицію ФФУ знімає клуб з розіграшу Першої ліги, розпускає футболістів і, по суті, переводить клуб з професіоналів в любителі.

ТегиТеги: Перша Ліга, ПФЛ,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.130 / 4.94mb