Премєр-Ліга fc karpaty

Офіційно. КДК УАФ виключив ФК «Карпати» зі змагань УПЛ

karpatyФК «Карпати» офіційно виключили з Прем’єр-ліги сезону 2019/2020. Причиною стало те, що клуб не виїхав на два матчі чемпіонату України без поважної причини. Відповідне рішення ухвалив контрольно-дисциплінарний комітет 9 липня, повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

У повідомленні йдеться, що контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу прийняв рішення офіційно виключити ФК «Карпати» зі Прем’єр-ліги сезону 2019/2020 через неявку львівського клубу на два матчі УПЛ з «Маріуполем».

У цих поєдинках «Карпатам» зараховано дві технічні поразки з рахунком 0:3. Також технічні поразки автоматично зараховані «левам»  у  тих матчах, які клуб мав зіграти в УПЛ до кінця сезону.

«За результатами розгляду, на підставі ст. 9 Регламенту УПЛ, були прийняті наступні рішення…Виключити ФК «Карпати» (Львів) зі змагань УПЛ сезону-2019/2020 за повторну неявку на матч без поважної причини», – заявили в асоціації футболу.

Напередодні стало відомо, що ФК «Карпати» має фінансові проблеми. Саме тому команда не поїхала  на поєдинок «Карпати» – «Маріуполь». Відомо, що тритижневий виїзд (а саме у гостях карпатівці мали зіграти свої поєдинки через епідеміологічну ситуацію у Львові) мав обійтись майже у півтора мільйони гривень. У клубу таких коштів нема.

Нагадаємо, власниками клубу є дві іноземні компанії – «Менділ Лімітед», яка віднедавна належить Олегу Смалійчуку, та «Крісал Холдінгс», що відповідно до документів, належить Каті Парпі, а фактично Ігорю Коломойському.

ТегиТеги: Карпати, УПЛ,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.163 / 5.01mb