Премєр-Ліга FC DNIPRO

З Дніпра знімуть ще 9 очок. Коломойський готує апеляцію

dniproДніпро не зміг домовитися з іспанськими тренерами з штабу Хуанде Рамоса про реструктуризацію своєї заборгованості.

Про це повідомляє fcdnipro.com.

А це означає нові санкції для команди. До раніше виписаних мінус шести тепер гарантовано додасться мінус дев’ять. І, ймовірно, це не останній штраф.

Очікується, що рішення про це буде оприлюднене Контрольно-дисциплінарним комітетом Федерації футболу України впродовж найближчих десяти днів.

Таким чином, Дніпро з мінус чотирма очками опиниться на останній сходинці турнірної таблиці.

Проте, дніпровський клуб уже готує апеляцію.

Поки питання про зняття очок з Дніпра не стоїть, адже у клубу ще є час до 25 листопада, щоб погасити борг перед тренерським штабом Хуанде Рамоса.

Крім того, клуб запросив мотиваційну частину цього рішення для підготовки апеляції, а після її подачі рішення КДК ФФУ буде призупинено до появи вердикту апеляційного комітету ФФУ.

Цю ж інформацію підтвердив і секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко.

“Сьогодні питання про зняття очок не стоїть. Незрозуміло, звідки взялася ця інформація. Йдуть процедури з отримання рішення та його оскарження”, – сказав він.

“Тому терміни дещо зміщуються. Але це рішення все ж залишається в силі, і так буде до тих пір, поки апеляційний комітет не прийме інше”, – зазначив Грищенко.

Нагадаємо, з Дніпра у цьому сезоні уже зняли 6 очок.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.138 / 5.58mb