Премєр-Ліга DNIPRO

Назаренко, Політило і Андерсон Піко покинули Дніпро

nazarenko_dniДніпро розстався з сімома гравцями першої команди, повідомляє офіційний сайт клубу.

Дніпро оголосив про відхід з команди хавбеків Сергія Назаренка, Сергія Політило, Олександра Васильєва, захисника Андерсона Піко, форварда Євгена Бохашвілі і воротарів Дениса Шеліхова і Ігоря Варцаби.

Всі вищеназвані гравці покинули Дніпро в зв’язку із закінченням контрактів і отримали статус вільних агентів.

Де вони почнуть другу половину сезону – поки невідомо, але ходять чутки, що у Андерсона Піко є варіанти в Бразилії і Польщі. Також є варіанти за кордоном і у Бохашвілі.

Відзначимо, що з усіх семи гравців, які покинули Дніпро, реально важливим виконавцем для команди був лише 28-річний Сергій Політило, на рахунку якого 14 матчів у поточному розіграші УПЛ.

36-річний Назаренко в цьому році провів всього 4 поєдинки в УПЛ, 24-річний Бохашвілі – 3, 28-річний Піко – 6, тоді як 27-річний Шеліхов зіграв 7 матчів, але після низки грубих помилок поступився місцем в старті юному Андрію Луніну і всю другу половину осені провів за лаві запасних.

Відносно 25-річного Варцаби і 22-річного Васильєва, то вони в цьому сезоні не зіграли за Дніпро ні хвилини в УПЛ.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.198 / 5.58mb