>

Премєр-Ліга 13 тур

Favbet Ліга. Динамо не змогло обіграти Колос, Зоря знімає прокляття

14/12/2020 , 12:41

Стартовий поєдинок 13 туру Favbet Ліги відбувся під певним впливом непростих погодних умов, що і вплинуло в підсумку на якість гри обох команд. Гості першими відкрили рахунок на старті другого тайму. Але господарі зуміли дотиснути львівян і зрівняли рахунок. У підсумку – нічия.

Романовський76'

56'Кравчук

Негода неоминула і Полтаву. Проте дощ із мокрим снігом не завадив обом командам продемострувати непоганий футбол. Ворскла, як господар поля і фаворит зустрічі, діяла активніше, але першими забили гості – черговий гол на свій рахунок записав кращий форвард закарпатців Нурієв. Полтавчани зуміли відігратися у другому таймі. Проте вирвати перемогу все ж не змогли. Прикра втрата очок на власному полі і підопічні Максимова ідуть зимувати на 5 сходинці турнірної таблиці.

Полтава, Ворскла ім.Бутовського

Ворскла ВОР

1 : 1

завершено

Минай МИН

Д.Кравчук63'

14'Нурієв

Не дуже цікавий перший тайм зустрічі між Динамо та Колосом цілком компенсувала друга 45-хвилинка. Два вилучення, два пенальті, скандали з ВАР… Команди почергово виходили вперед, а фінальним підсумком поєдинку в морозному Києві стала результативна нічия – 2:2.

Динамо ДИН

2 : 2

завершено

Колос КОЛ

Циганков74' (пен)

Циганков84'

48' (пен)Селезньов

88'Антюх

Львівський Рух здобув історичну першу перемогу в УПЛ. 3-0 вже після першого тайму, але він зовсім відповідає тому що відбувалося на футбольному полі. Гості більше володіли ініціативою, створювали небезпечні моменти, але підвела реалізація. Господарі ж своїми шансами скористалися сповна. Картина не змінилася і після перерви. Таким чином СК Дніпро-1 зазнає 6 поспіль поразки і опускається на останню сходинку турнірної таблиці.

Климчук86'

84'Сваток

Прекрасний матч видали Десна та Маріуполь. Причому це був «матч різних таймів». До перерви на полі мала місце загалом рівна гра, в якій певною перевагою володіли маріупольці: частіше тримали м’яч, гостріше контратакували. Щойно стартував другий тайм, як «Десна» дуже швидко, протягом декількох хвилин двічі відзначилась у воротах гостей. Натомість усі атакувальні намагання «Маріуполя» не увінчались успіхом.

Хльобас56'

Програму 13-го туру Favbet Ліги завершував матч в Олександрії, де до звітного протистояння «Зорі» не вдавалося перемогти «Олександрію» в чотирьох матчах поспіль: нічия та 3 поразки. Цього разу підопічні Віктора Скрипника нарешті зняли це “прокляття”. Голи Іванісені та Аллахяра принесли перемогу гостям.

Олександрія, КСК Ніка

Олександрія ОЛЕ

0 : 2

завершено

Зоря ЗОР

31'Іванісеня

90'Аллахяр

Матч Інгулець-Шахтар не відбувся, через неготовність поля у Кропивницькому до проведення матчу.