>

Премєр-Ліга 2 тур

Favbet Ліга. Перша перемога Минаю, Зоря поступається Маруіполю

14/9/2020 , 10:43

Відкривав 2-ий тур УПЛ центральний матч туру на Олімпійському. Динамо Луческу зустрічалося із Десною. Гості зіграли вкрай раціонально і щільно, фактично позбавивши господарів поля простору в атаці. Тож і вийшло, що найгостріші моменти Динамо створило лише наприкінці першого тайму. Та цього виявилося недостатньо для перемоги. У підсумку – безгольова нічия.

Десна ДЕС

За весь матч підопічні Климовського чотири-п’ять разів ударили по воротах і тричі забили. Чудова реалізація! А взагалі вирішальними для цього матчу стали два відрізки – наприкінці першого тайму й на початку другого: тоді гості зуміли провести два голи, а в господарів один із гравців був вилучений із поля. Отриманого гандикапу «Олімпіку» виявилося достатньо для здобуття загальної перемоги, при тому, що був момент, коли «Дніпро-1» скоротив розрив у рахунку.

Дніпро, Дніпро Арена

СК Дніпро-1 ДН1

1 : 3

завершено

Олімпік ОЛД

Хобленко50'

44'Шахаб

47'Тейшейра

77' (пен)Політило

Ковалівці дебютують на оновленому стадіоні з перемоги. Фактично весь матч «Колос» був активніший, настирливіший, більше атакував і володів м’ячем. У другому таймі перевага господарів поля стала ще відчутнішою. Що і красномовно відобразив рахунок на табло 4-0

Ісаєнко90'

minayФК «Минай» мав історичний дебют в УПЛ, який завершився для закарпатського клубу перемогою. Причому, що варто відзначити, перемогу над командою, котру більшість оглядачів бачили фаворитом конкретного матчу. Втім, підопічні Кобіна зіграли дуже грамотно, акуратно, щільно, надійно біля своїх воріт, отож у результаті здобули перемогу, нехай і мінімальну.

Дебютний гол «Минаю» провів досвідчений форвард Шиндер, який красиво повернувся в національний Чемпіонат після доволі тривалої перерви.

Шиндер34'

Після поразки в першому турі Олександрії за три тижні паузи в Чемпіонаті «Маріуполь» пережив справжнє перевтілення. У матчі проти Зорі команда постала як бездоганно організована, готова до швидкої гри й пресингу суперника, зрештою, націлена на атаку. Буквально з перших хвилин гості застали зненацька господарів поля – напором і кількістю голевих моментів. «Зорю» тривалий час рятував кіпер Шевченко, втім, у другому таймі після чергового сейву Микита все ж пропустив. Відповісти на це взяття воріт своїм підопічні Скрипника не зуміли. Друга поспіль поразка луганчан на старті чемпіонату.

Запоріжжя, Славутич-Арена

Зоря ЗОР

0 : 1

завершено

Маріуполь МАР

61'Топалов

Натомість, другу поспіль перемогу в УПЛ здобуває полтавська Ворскла. Якийсь час здавалося, що команда з Петрового зуміє повторити своє досягнення попереднього туру й узяти очки в Полтаві. По суті, «Інгулець» ні в чому не поступався «Ворсклі», навіть більше – створив дві нагоди забити м’яч, у той час, коли «Ворскла» не мала жодної. Й раптом господарі поля відкрили рахунок – і гра повернула в інше русло. Підопічні Юрія Максимова загалом контролювали хід подій на полі, тому вже по перерві подвоїли результат. Шанси «Інгульця» принаймні на нічию стали ще меншими після вилучення