Премєр-Ліга ffu

ФФУ рекомендує Прем'єр-лізі виключити Говерлу

hoverlaУПЛ отримала лист від Федерації футболу України, в якому рекомендується виключити ужгородську “Говерлу”.

Зміст листа полягає у наступному: ФФУ не видаватиме “Говерлі” так звані паспорти футболістів, тому клуб просто не зможе заявити жодного гравця. Причина – заборгованість ужгородського клубу. Так, ФФУ “Говерла” винна 640 тисяч гривень. Крім того, клуб програв у Спортивному арбітражному суді справу по заборгованості перед Олександром Севідовим.

ФФУ рекомендує Прем’єр-лізі розглянути питання про заміну “Говерли”.

Зазначимо, вчора мало відбутися загальні збори УПЛ, проте не зібрався кворум. Долю 14-ї команди в УПЛ буде вирішувати ФФУ.

Тим часом, ужгородська ”Говерла” виступила зі зверненням до керівництва ФФУ та УПЛ, в якому підкреслює, що підстав для виключення клубу з вищого дивізіону немає. На даний момент Футбольним клубом виконано усі фінансові зобов’язання перед Федерацією футболу України, які є необхідними для допуску футбольного клубу до участі у змаганнях Чемпіонату України з футболу у сезоні 2015/2016.

При цьому зазначається що заборгованість інших клубів значно перевищує розмір фінансових зобов’язань ФК “Говрела”, однак щодо яких питання щодо можливого виключення із складу учасників змагань Чемпіонату України з футболу у сезоні 2015/2016 не ставиться.

ТегиТеги: Говерла, УПЛ, ФФУ,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.174 / 5.59mb