<
>

Реклама

Премєр-Ліга ffu

ФФУ рекомендує Прем'єр-лізі виключити Говерлу

Spy-Football.com

15/7/2015 , 20:04

hoverlaУПЛ отримала лист від Федерації футболу України, в якому рекомендується виключити ужгородську “Говерлу”.

Зміст листа полягає у наступному: ФФУ не видаватиме “Говерлі” так звані паспорти футболістів, тому клуб просто не зможе заявити жодного гравця. Причина – заборгованість ужгородського клубу. Так, ФФУ “Говерла” винна 640 тисяч гривень. Крім того, клуб програв у Спортивному арбітражному суді справу по заборгованості перед Олександром Севідовим.

ФФУ рекомендує Прем’єр-лізі розглянути питання про заміну “Говерли”.

Зазначимо, вчора мало відбутися загальні збори УПЛ, проте не зібрався кворум. Долю 14-ї команди в УПЛ буде вирішувати ФФУ.

Тим часом, ужгородська “Говерла” виступила зі зверненням до керівництва ФФУ та УПЛ, в якому підкреслює, що підстав для виключення клубу з вищого дивізіону немає. На даний момент Футбольним клубом виконано усі фінансові зобов’язання перед Федерацією футболу України, які є необхідними для допуску футбольного клубу до участі у змаганнях Чемпіонату України з футболу у сезоні 2015/2016.

При цьому зазначається що заборгованість інших клубів значно перевищує розмір фінансових зобов’язань ФК “Говрела”, однак щодо яких питання щодо можливого виключення із складу учасників змагань Чемпіонату України з футболу у сезоні 2015/2016 не ставиться.

ТегиТеги: Говерла УПЛ ФФУ

Реклама