Премєр-Ліга FC SHAKHTAR

Луческу: Я хотів піти, але Ахметов мене не відпустив

lucheskuПрезидент донецького Шахтаря Рінат Ахметов не переконав Мірчу Луческу залишитися, а просто не відпустив того в Галатасарай.

Про це ЗМІ нібито сказав сам Містер, інформує sporx.

“Я хотів перейти в Галатасарай, але Ахметов відмовив мені в цьому”, – сказав він.

“Мій контракт закінчується через рік і ми можемо повернутися до цього питання “, – цитує тренера Шахта.org.

На прес-конференції в Донецьку генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін і наставник команди Мірча Луческу офіційно оголосили, що румунський тренер залишається працювати в Донецьку до кінця контракту, який розрахований до 2015 року.

“У мене діючий контракт і я продовжую працювати. Поки що мені не пропонували новий контракт, але якщо що – розглядатиму.

Може бути таке, що і через десять років ви тут мене побачите. Я працюю в команді поки мені подобається. Коли перестає подобається – я йду”, – заявив Луческу.

Дуже розчарованим був президент турецького Галатасарая Унал Айсал - ”Клуб не відпустив Луческу. Тепер ми постараємося знайти німецького або нідерландського тренера”, – наводить слова Айсала Террикон.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.142 / 5.57mb