Перша Ліга referee

Суддівські скандали в першій лізі або "Базар-Ліга" повертається

16/7/2020 , 11:44

24-й тур у Першій лізі вийшов дуже спекотним.

Після матчу 24-го туру Першої ліги між командами «Агробізнес» і «Минай» (0:2) трапився неприємний інцидент.

Безпосередньо на стадіоні в суддівській кімнаті побили головного арбітра матчу Юрія Іванова.

Як повідомляє телеграм-канал Бомбардир, арбітр знімає побої у поліції.

За гру арбітр дав 8 жовтих карток гравцям «Агробізнесу» та пенальті у ворота господарів.

Інший претендент на путівку в УПЛ Інгулець приймав не поступливе Прикарпаття. Гості добре оборонялися, навіть після того як на 53 хвилині залишилися в меншості. Проте дуже сумнівний, якщо не сказати, фантомний пенальті на 90+3 хвилині гри приніс таки Інгульцю 3 очки і перше місце в Першій Лізі.

Головний тренер “Прикарпаття” Володимир Ковалюк обурився діям бригади арбітрів на чолі з Іваном Бондарем.

Долю матчу вирішили неоднозначні, на думку “Прикарпаття”, вилучення, і дуже сумнівний пенальті на 93-ій хвилині.

Що тут коментувати? Вся Україна бачила, як вбивають футбол. Одне жаль, що мої хлопці старалися, виконували установку на гру, але судді своє зробили. Це, як мінімум, не прикрашає наш футбол. Як максимум — хтось має понести покарання.

Володимир Ковалюк повідомив, що у перерві матчу став свідком розмови суддівської бригади між собою.

Арбітри хоча б закрилися в суддівській кімнаті. Я стояв у перерві біля приміщення, де вони переодягаються. Вони кажуть: “Зараз ми когось із них виженемо, у них картки є”.

Як таке може бути? Де той Київ, що про суддівство говорить? Обіграйте спокійно 1:0 або 2:0. Нас на одного менше. Але вигадувати пенальті?