>

Премєр-Ліга Прем'єр-Ліга

Українська Прем'єр-Ліга. Огляд матчів 11 туру (Відео)

19/10/2015 , 11:34

Завершився останній жовтневий тур вітчизняної Прем’єр-ліги. Він виявився дуже результативним. Всі голи у нашому огляді.

У центральному матчі туру донецький Шахтар знищив Динамо у його ж логові. Детальніше

“Динамо” – “Шахтар” – 0:3(0:1)
Голи: Марлос, 40, Тейшейра, 59, 67

Дніпропетровький Дніпро повернувся на колись рідний Метеор щоб розгромити “на виїзді” Сталь. Відзначимо покер Євгена Селезньова. Детальніше

“Сталь” – “Дніпро” – 0:6(0:3)
Голи: Ротань, 7, Матеус, 18, Селезньов, 33, 46, 68, 80 (пен)

Харківський Металіст бездарно програв Олімпіку. Господарі забили вже на 40 секунді матчу. У другому таймі Лисенко подвоїв рахунок а на 90+7 Матяж оформив розгром команди Севідова.

“Олімпік” – “Металіст” – 3:0(1:0)
Голи: Моха, 1, Лисенко, 68, Матяж, 90+7

“Чорноморець” перервав майже річну(!!!) серію без перемог і розбив напівживий “Металург” із Запоріжжя. Господарі приголомшили гостей уже на… 38 секунді матчу. Не пройшло і 3 хвилин як “моряки” вели 2-0. Після такого початку Металург уже нічого не зміг зробити і лише дубль Руслана Платона хоч якось підсолодив гіркоту поразки.

“Чорноморець” – “Металург” – 5:2(3:1)
Голи: Кабаєв, 1, Старіков, 4, Куценко, 17, Калитвинцев, 59, Мурашов, 84 – Платон, 44, Платон, 72

Олександрія несподівано перемогла луцьку Волинь. Дубль на свій рахунок записав Коломоєць.  Гол престижу у команди Кварцяного забив Флорентін Матей з пенальті та й то уже у компенсований час.

“Олександрія” – “Волинь” – 3:1(1:0)
Голи: Коломоєць, 39, 82, Мягков, 55 – Матей, 90+2 (пен)

Ужгородці несподівано дали бій луганській Зорі. Щоправда лише у першому таймі. Після перерви Будківський та Каменюка здобули для господарів перемогу.

“Зоря” – “Говерла” – 2:1(0:0)
Голи: Будківський, 51, Каменюка, 81 (пен) – Іванов, 86

Карпати на рідній “Україні” знову зазнали поразки. Незважаючи на швидкий автогол, який дозволив львівянам повести у рахунку, надалі господарі не змогли забити самі. А героєм Ворскли став Бараннік, який вийшов на заміну уже в середині першого тайму через травму Ковпака. На його рахунку дубль а екс-карпатівець Андрій Ткачук “добив” свою колишню команду.

“Карпати” – “Ворскла” – 1:3(1:1)
Голи: Турсунов, 4 (аг) – Бараннік, 38, 49, Ткачук, 72