Премєр-Ліга 3 тур

Favbet Ліга. Зоря та Шахтар розписали мирову, Ворскла одноосібний лідер

21/9/2020 , 10:08

Фото прес-служби ФК «Зоря»

Відкривав 3-ий тур матч у Дніпрі. «Маріуполь» відкрив рахунок і загалом мав, сказати би, спокійніший і впевненіший вигляд. По перерві дніпряни рахунок зрівняли, і якоїсь миті здалось, що вони на куражі здобудуть позитивний результат. Однак гості вдало розіграли стандарт і повторно вийшли вперед, урешті, здобувши три очки. В результаті вийшло так, що господарі поля продовжили серію невдач, а гості розвинули міні-серію виграшів.

Після матчу Дмитро Михайленко подав у відстаку з поста головного тренера СК Дніпро-1

Хобленко60'

26'А.Бондаренко

78'Сагуткін

Три матчі – три перемоги. Такими є стартові результати підопічних Максимова. Крім того, в цих же іграх «Ворскла» показує чудову результативність і, що найголовніше, – дуже високий (часом просто неймовірний) рівень футболу. Чергова перемога була здобута полтавцями сьогодні в Олександрії. «Ворскла» зуміла відзначитися в обох таймах, і загалом дії гостей були впевненішими. Команда Максимова оперативно прилаштовувалася під різні відрізки гри, щоразу намагаючись винести користь для себе. Показовим був другий забитий м’яч: полтавці тривалий час «витягували» суперника на себе, відтак за допомогою довгого пасу й красивої комбінації знову відзначилися.

Олександрія, КСК Ніка

1 800 глядачів

Олександрія ОЛЕ

0 : 2

завершено

Ворскла ВОР

25'Степанюк

52'Пуцлін

Дебютант УПЛ знову здобуває очки. За першим таймом, у якому майже не було гострих моментів (окрім неймовірного удару Сітчінави через себе), прийшов другий, що вмістив безліч подій. Майже одразу «Десна» вийшла вперед і мала змогу швидко подвоїти рахунок. Провівши у перерві заміни, гості, здавалося, візьмуть своє. Втім. «Інгулець» зібрався, почав продуманіше атакувати, тож той же грузин відкрив лік голам у Favbet Лізі чудовим ударом здалеку. В подальшому більше атакували чернігівці, в компенсований час вони мали кілька «вбивчих» моментів, однак команда з Петрового таки вистояла.

Сітчінава57'

49'Гітченко

Надскладний матч із голландським АЗ не міг минути для киян безслідно. Мірча Луческу випустив напівосновний склад, давши відпочити деяким лідерам. Це далося взнаки: за весь перший тайм столична команда ніяк не могла знайти ключі до воріт львівської, яка вразила крайньою організованістю, непоступливістю та націленістю на міцний захист. Одразу по перерві господарі провели серію замін, що позитивно вплинуло на дії команди: «Динамо» забило, могло ще, втім, як здалося, надто рано розслабилось і отримало гол у відповідь. Переможні м’ячі столичні футболісти забили тільки наприкінці поєдинку.

Супряга90'

62'Челіч

Підопічні Климосвського перемагають удруге поспіль. Гості спробували зіграти з «Олімпіком» так, як із «Олександрією», тобто від оборони, одначе команда Климовського знайшла протидію до цього у вигляді швидких пасів, мобільності центральних півзахисників і класу нападника Шахаба. Як наслідок, до середини другого тайму донеччани вели в рахунку 3:0, а в закарпатців лише після цього почали виникати голеві моменти. Втім, ані велике бажання, ні заміни не допомогли «Минаю» забити принаймні один м’яч.

Шахаб66'

За останні років п’ять ми звикли, що матчі «Зорі» та «Шахтаря» щоразу стають видовищем. Не є винятком сьогоднішнє протистояння. Більше того: гра в Запоріжжі стала справжнім футбольним «трилером»: ми побачили чотири забиті м’ячі, кожна команда по черзі виходила вперед, а загалом обидві створили чимало нагод забити ще. На перерву «Зоря» йшла з перевагою в рахунку, одразу після короткого відпочинку «Шахтар» зрівняв результат, утім, за подальші понад 40 хвилин жодна команда не змогла забити втретє й перемогти.

І хоча луганці продовжили до п’яти матчів домашню серію без перемог, думається, такою нічиєю вони мають бути задоволені.

Юрченко28' (пен)

17'Марлос

49'Кривцов

Закривав програму 3-го туру Favbet Ліги матчу у Львові, де новачок «Рух» проводив свій перший домашній матч, після підвищення в класі. Щодо організації та довколафутбольних активносте активностей перед історичним поєдинком, львів’яни постаралися сповна, а от результат поки залишає бажати кращого.

Поки господарі акліматизовувалися на полі, ковалівців за чверть години зробили гру. Два забиті м’ячі завдяки дублю Морозко ще в першому таймі стали вирішальними. Після перерви львів’яни впевненіше почувалися на полі й небезпечніше атакували, але, максиму на що змогли розраховувати — це гол престижу уже перед фінальним свистком.