>

Премєр-Ліга 15 тур

VBET Ліга. Розгроми від Динамо та Ворскли, важка перемога Шахтаря

22/11/2021 , 10:02

Відкривав тур поєдинок на стадіоні Динамо ім.Лобановського, де Чорноморець приймав київське Динамо. “Господарі” мали право випустити на поле орендованих “динамівців”. Проте, таке “підсилення” їм не допомогло уникнути розгромної поразки. Дублями відзначились Буяльський та Вітіньйо.

Шахтар у дуже важкому матчі лише на останніх хвилинах вирвав перемогу над Рухом.

Зоря зазнала несподіваної поразки від Львова. Господарі забили у першій же атаці. Через пів-години автогол Цвека зробив перевагу львівян ще відчутнішою. Все на що спромоглися підопічні Скрипника та це відквитати один мяч у середині другого тайму.

Дніпро-1 не мав проблем з Олександрією, хоча і пропустив першим. Артем Довбик оформив дубль. На це форварду збірної України вистарчило менше двох хвилин.

У матчі аутсайдерів Минай та Інгулець сильнішого не виявили. За господарів нарешті відзначився Євген Селезньов.

Ворскла знищила у Полтаві ФК Маріуполь, а Колос несподівано переміг у Чернігові.

У заключному матчі туру Верес впевнено переміг Металіст-1925.