Шахтар вчетверте поспіль став чемпіоном України

22/6/2020 , 17:05

fcshakhtar.com

Фото – fcshakhtar.com

Перемігши в матчі 27 туру Олександрію, Шахтар достроково, за п’ять турів до кінця першості, став чемпіоном країни.

Цей титул «гірники» здобули четвертий раз поспіль, а загалом це тринадцяте чемпіонство.

Матч проти Олександрії на НСК Олімпійський розпочався для донечан дость вдало. Вже на 12 хвилині після затяжної атаки Мораеса вивели на побачення з голкіпером гостей, і він впав після боротьби з захисником – арбітр призначив пенальті, хоча доволі неоднозначний. До точки підійшов Тайсон, який впевнено реалізував одинадцятиметровий – 1:0.

По перерві, на 48 хвилині, Банада зрівняв рахунок, замкнувши головою подачу партнера з кутового – 1:1.

А через кілька хвилин олександрійці взагалі вийшли вперед, шокувавши донецьку команду. Матвієнко зіграв рукою у власному штрафному – це помітив арбітр і призначив удар з одинадцяти метрів, який реалізував Третьяков – 1:2.

Проте на 60 хвилині Тете, який вийшов на заміну, в один дотик замкнув навіс Додо – 2:2.

На 78 хвилині Тете формив дубль, вдруге у цьому матчі вивівши донеччан вперед – бразилець головою замкнув навіс Коноплянки.

Шахтар – ФК Олександрія 3:2
Голи: Тайсон 12 (пен.), Тете 60, Тете 78 – Банада 48, Третьяков 51 (пен.)