Кубок Украіни UKRAINE CUP

Кубок України. Динамо та Зоря зіграють у фіналі

22/4/2021 , 10:29

Відбулися матчі 1/2 фіналу Кубку України.

Київське Динамо впевнено розібралося із першоліговим Агробізнесом. Підопічні Олександра Чижевського дуже дисципліновано і в цілому гідно виглядали на тлі головного фаворита на перемогу в Кубку. Але повторити сенсацію як у матчі проти Шахтаря не вдалося.

Агробізнес – Динамо 0:3
Голи: Богдан Лєднєв 45, Артем Бєсєдін 67, Віталій Буяльський 81

Зоря по пенальті обіграла олександрію. Луганчани першими відкрили рахунок у середині першого тайму. ле підопічні Шахтаря зуміли перевести гру в овертайм уже у компенсований до основного часу гри час. Долю путівки вирішила серія песляматчевих пенальті в якій влучнішими виявилися підопічні Віктора Скрипника.

Для “Олександрії” сезон практично закінчений. У “Зорі” ж попереду гарна нагода для здобуття трофею. Також цей результат важливий тим фактом, що у випадку фінішу луганців у топ-4, п’яте місце турнірної таблиці УПЛ вийде до Ліги конференцій.

ФК “Олександрія” – “Зоря” 1:1; пен.: 3:4
Голи: Валерій Бондаренко 90+1 (пен.) – Владислав Кочергін 20

Таким чином, у фінальному матчі за трофей в Тернополі 13 травня зіграють Динамо і Зоря.

Нагадаємо, що Динамо 12 разів вигравало Кубок України, найкраще досягнення Зорі – вихід у фінал в сезоні 2015/16 (0:2 від Шахтаря).

Також відзначимо, що в рамках Кубку України Зоря і Динамо перетиналися 3 рази. У всіх чотирьох зустрічах (в одному з випадків раунд був з двох матчів) перемогу святкували кияни (один раз – в додатковий час), з різницею м’ячів – 11:3.