Премєр-Ліга chornomorets

Перша відставка сезону. Бабич офіційно покинув Чорноморець

Spy-Football.com

22/8/2017 , 14:39

Одеський Чорноморець підтвердив відставку Олександра Бабича з посади головного тренера команди.

Наставник Чорноморця Олександр Бабич залишає команду. Клуб задовільнив прохання тренера про відставку, повідомляє офіційний сайт Чорноморця.

За словами президента Чорноморця Леоніда Клімова, контракт з Бабичем було розірвано за обопільною згодою сторін. Клуб подякував Бабичу за роботу в команді на протязі майже 3 років.

Виконуючим обов’язки головного тренера призначено Олександра Грановського, якого вже представили на сьогоднішньому тренуванні команди.

Олександр Бабич працював в структурі одеського клубу з 2012 року, а з 2014-го очолював Моряків в якості головного тренера.

Нагадаємо, одеська команда вкрай невдало розпочала нинішній сезон, завоювавши в стартових 6-ти турах УПЛ лише 1 очко (домашня нічия в 4-му турі проти Олександрії – 2: 2), і в даний момент займає останнє місце в турнірній таблиці першості.

 

ТегиТеги: УПЛ, Чорноморець,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.201 / 5.6mb