>

Премєр-Ліга 10 тур

Favbet Ліга. Шахтар знову втрачає очки, сенсаційна поразка Десни

23/11/2020 , 12:17

У стартовому поєдинку 10 туру Рух та Маріуполь розписали безгольову нічию. Львів’яни були ближчими до голу, контролювали м’яч, фактично безупинно нападали, проте бракувало останнього пасу.

Маріуполь МАР

Динамо прибуло у Кропивницький в ослабленому складі – через спалах коронавірусу команда не дорахувалася кількох гавців основи. Втім, не дивлячись на це, більшу частину ігрового часу саме гості контролювали хід подій на полі й створили більше моментів і закономірно перемогли.

Кропивницький, Зірка

Інгулець ІНГ

0 : 2

завершено

Динамо ДИН

15'Гармаш

80'Шапаренко

Шахтар несподівано втратив очки у протистоянні з Олександрією. Ключовим моментом зустрічі стало вилучення Жуніора Мораєса на 31 хвилині. Втім, на початку другого тайму Додо вивів гірників в перед. Олександрія» зуміла зрівняти рахунок буквально через 6 хвилин. Шахар навіть вменшості продовжував атакувати, а гості огризатися на контратаках. Проте більше голів у матчі не було.

Київ, НСК Олімпійський

Шахтар ШАХ

1 : 1

завершено

Олександрія ОЛЕ

Додо47'

53'Банада

Прекрасний матч відбувся в Ужгороді! Причому то був поєдинок, у якому кілька разів змінювався хід подій. Наприклад, до перерви перевагою володіли гості: вони відкрили рахунок, мали кілька хороших моментів (один Хобленко міг зробити хет-трик), узагалі – діяли активніше. Ключовим моментом став “гол у роздягальню”, коли «Минай» зрівняв рахунок. Як наслідок – майже весь другий тайм підбадьорені господарі поля володіли ініціативою, забили вдруге, потім утретє, натомість у дніпрян мало що клеїлося в атаці. І лише в компенсований час зуміли з пенальті скоротити рахунок. У підсумку 3-2 на користь Минаю.

Нурієв90'

15' (пен)Хобленко

90' (пен)Коркішко

Десна сенсаційно на своєму полі поступилася аутсайдеру ПФК Львів. Підопічні Рябоконя повністю домінували на полі, створили безліч гольових моментів (деколи здавалося, що не забити складніше, аніж забити!). Натомість гості діяли на контратаках, одна з яких завершилася голом.

Чернігів, ім.Гагаріна

Десна ДЕС

0 : 1

завершено

ФК Львів ЛВІ

21'Грисьо

У заключному матчі туру Ворскла розгромила Колос. Господарі більше володіли ініціативою, небезпечніше атакували і частіше, а головне влучніше били по воротах.