Favbet Ліга. Перша перемога Луческу з Динамо, гольова феєрія у Полтаві

Spy-Football.com

24/8/2020 , 12:13

ФОТО ФК ДИНАМО КИЇВ

Дебютний матч ювілейного, 30-го, Чемпіонату України в найвищому дивізіоні став знаковим у багатьох планах. Головний із них, безумовно, стосується постаті нового наставника формальних гостей – київських динамівців. Так, Мірча Луческу повернувся до праці в Україні через чотири роки, й у стартовому поєдинку його нова команда забила чотири м’ячі, пропустивши один.

Політило23'

8'Буяльський

16' (аг)Завійський

56'Супряга

87'Циганков

Чемпіон України донецький Шахтар на НСК Олімпійський переміг Колос. Але підопічним Луіша Каштру довелося попотіти. У першому таймі гірники не зуміли реалізувати 2 пенальті – Тайсон і Марлос не зуміли переграти колкіпера гостей. Та все ж з третьої спроби бразильці забили – цього разу то “точки” підійшов Алан Патрік і реалізував 11-метровий.

Волинець72' (аг)

77'Д.Костишин

Центральний матч туру відбувся у Чернігові. В Чемпіонаті 2019/20 років саме дуель чернігівців і луганців вирішила долю «бронзи». Цього разу, здавалося, успіх буде знову на боці «Зорі»: луганці більше володіли м’ячем і відкрили рахунок (зробив це ще вчора капітан чернігівців Д. Фаворов). Утім, по перерві підопічні Рябоконя перехопили ініціативу, відтак, використовуючи контратаки через довгі паси, зуміли довести поєдинок до перемоги.

Будківський74'

43'Д.Фаворов

Олександрія взяла реванш у Маріуполя за минулий сезон, коли поступилася азовцям в боротьбі за місце в Лізі Європі. Підопічні Шараша перемогли 4-1. Остап Маркевич дебютує в УПЛ з розгромної поразки.

Безбородько90'

82'Кулаков

Дебютанти УПЛ петровький Інгулець у першому ж матчі здобув свої перші залікові бали. У формально домашньому матчі на Дніпро-Арені проти СК Дніпро-1 петровці першими пропустили , але зуміли швидко відігратися і довели матч до нічиєї.

Дніпро, Дніпро-Арена

Інгулець ІНГ

1 : 1

завершено

СК Дніпро-1 ДН1

Балан42'

33'Цуріков

А ось львівський Рух отримав повну торбу голів у Полтаві від Ворскли. Ще у першому таймі підопічні Юрія Максимова “привітали” новачків 4 голами, а напочатку другого тайму забили і пятий гол. Після чого дозволили собі розслабитися і дали пограти у футбол і львівянам.

Кулач49'

63'Федорчук

90'Бойчук

Ще  один матч ФК Львів-Минай перенесено через захворювання на COVID-19 кількох гравців львівян.