<
>

Реклама

Перша Ліга MFC Mykolaiv

Ультрас МФК Миколаїв вимагають відставки керівництва клубу (Відео)

Spy-Football.com

24/9/2014 , 22:55

Ультрас МФК Миколаїв виступили проти діючого керівництва клубу на чолі з віце-президентом Олегом Кіршовим.

За словами фанатів, Кіршов перешкоджає приходу в клуб нових інвесторів і його дії привели до кризи в МФК.

“По факту – має бути спонсор. По факту є ті спонсори, які “не тягнуть”. Жодних других шансів бути не повинно, люди повинні кинути клуб і передати його тим, хто реально може їм займатися. Якщо вони вічно кажуть, що готові віддати “вічно збитковий клуб” тим, хто готовий їм займатися, то нехай вони так зроблять на ділі”, – заявив один з лідерів ультрас під час відеоконференції.

mykol_ultrasРаніше віце-президент Кіршов неодноразово заявляв, що готовий віддати клуб будь-кому, хто надасть гарантії для подальшого утримання МФК Миколаїв, повідомляють Николаевские новости.

Фанати оцінюють діяльність нинішнього керівництва в 1-1,5 балів за п’ятибальною шкалою. Вони побоюються, що якщо не буде грошей для сплати внеску в Професійну футбольну лігу, то МФК може позбутися професійного статусу і спуститися до рівня чемпіонату області. Адже зараз проблеми клубу відбиваються на житті і результатах команди.

Зараз вболівальники мають намір вийти на акцію протесту під будівлю мерії Миколаєва – початок мітингу призначили на 14:00 середи, 24 вересня. Фанати хочуть поспілкуватися з міським головою Миколаєва Юрієм Гранатуровим, який може вплинути на ситуацію з передачею клубу. Крім викладених вище вимог, ультрас виступають за контроль діяльності клубу з боку громадськості, аж до введення в президію представників вболівальників, які будуть стежити за фінансовим оборотом МФК.

Реклама