Премєр-Ліга Spy News

Кому на руку зникнення "Арсеналу"?

arsenalКиївський “Арсенал”, схоже, таки стане першим клубом за роки незалежності, який припинить існування по ходу чемпіонату України. Вчора гравцям було сказано, що грошей немає і на сьогоднішній матч з “Таврією” до Криму команда не їде. За регламентом, їй буде зараховано технічну поразку 0:3. А в разі наступної неявки вона буде знята з чемпіонату. Тобто час для пошуку нового власника ще є.

Але в клубі, судячи з усього, використовувати його не мають наміру. Адже гендиректор Віктор Головко назвав саме п’ятницю, 25-е, як день, в який клуб припинить існування, якщо не знайдуться охочі його підхопити.

Це важливий момент для турнірних розкладів. Якщо команда, виключена з ЧУ, провела 15 і більше ігор – в останніх її матчах суперникам зараховують перемогу 3:0. А якщо менше – всі її результати анулюються. В “Арсеналу” за спиною – 13 матчів. Так що від його зникнення в даний момент виграють ті, хто йому програв.

Кияни набрали за 13 турів 10 очок:

3 тур Карпати-Арсенал – 0:2

4 тур Арсенал – Ворскла – 1:1

9 тур Арсенал-Волинь – 2:1

11 тур Арсенал-Севастополь – 3:1

Отже найбільше зникнення Арсеналу вигідне  ”Севастополю”, “Карпатам” , “Волині” , ну і “Ворсклі”. Очки ж набрані в матчах з “Арсенал” згорять. Отже 3 очки в турнірній таблиці не дорахуються 9 команд.

за матеріалами uafootball.segodnya.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

62 / 0.152 / 5.25mb