<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Кому на руку зникнення "Арсеналу"?

Spy-Football.com

25/10/2013 , 19:00

arsenalКиївський “Арсенал”, схоже, таки стане першим клубом за роки незалежності, який припинить існування по ходу чемпіонату України. Вчора гравцям було сказано, що грошей немає і на сьогоднішній матч з “Таврією” до Криму команда не їде. За регламентом, їй буде зараховано технічну поразку 0:3. А в разі наступної неявки вона буде знята з чемпіонату. Тобто час для пошуку нового власника ще є.

Але в клубі, судячи з усього, використовувати його не мають наміру. Адже гендиректор Віктор Головко назвав саме п’ятницю, 25-е, як день, в який клуб припинить існування, якщо не знайдуться охочі його підхопити.

Це важливий момент для турнірних розкладів. Якщо команда, виключена з ЧУ, провела 15 і більше ігор – в останніх її матчах суперникам зараховують перемогу 3:0. А якщо менше – всі її результати анулюються. В “Арсеналу” за спиною – 13 матчів. Так що від його зникнення в даний момент виграють ті, хто йому програв.

Кияни набрали за 13 турів 10 очок:

3 тур Карпати-Арсенал – 0:2

4 тур Арсенал – Ворскла – 1:1

9 тур Арсенал-Волинь – 2:1

11 тур Арсенал-Севастополь – 3:1

Отже найбільше зникнення Арсеналу вигідне  “Севастополю”, “Карпатам” , “Волині” , ну і “Ворсклі”. Очки ж набрані в матчах з “Арсенал” згорять. Отже 3 очки в турнірній таблиці не дорахуються 9 команд.

за матеріалами uafootball.segodnya.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама