Премєр-Ліга chornomorets

Офіційно. У "Чорноморця" новий спонсор з Еміратів

chornomoretsОдеський клуб таки знайшов собі спонсора. Компанія називається “EUPHORIA TRADING FZE”(Обєднані Арабські Емірати), але угода чинна поки тільки до завершення сезону. Фінансова складова спонсорського контракту є конфіденційною.

Появу нового спонсора прокоментував генеральний директор клубу Сергій Керницький:

“У нинішній непростий для всієї країни і для футболу, зокрема, час, важливий, насамперед, сам факт наявності меценатів та їх готовність інвестувати фінансові ресурси в розвиток і підтримку спорту.

Рішення про незначний термін угоди прийнято сторонами свідомо і пов’язано з необхідністю подальшого визначення перспектив та умов співпраці, з урахуванням розвитку фінансово-економічної ситуації в Україні і в Одеському регіоні.

При цьому ФК «Чорноморець» завжди відкритий до будь-яких партнерських пропозицій з боку потенційних спонсорів і рекламодавців на максимально взаємовигідних умовах.

Тим не менш, хочу ще раз звернути увагу на те, що головні спонсори та інвестори клубу, – це, насамперед, вболівальники, одесити і гості нашого міста. Приходячи на стадіон, купуючи квиток або абонемент, сувенірну продукцію, користуючись іншими послугами, що надаються на стадіоні – ви підтримуєте улюблену команду. Тим самим ви робите головний і неоціненний внесок у збереження команди і закладаєте фундамент її подальшого розвитку.

chernomorets.odessa.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.238 / 5.39mb