<
>

Реклама

Премєр-Ліга chornomorets

Офіційно. У "Чорноморця" новий спонсор з Еміратів

Spy-Football.com

25/2/2015 , 16:39

chornomoretsОдеський клуб таки знайшов собі спонсора. Компанія називається “EUPHORIA TRADING FZE”(Обєднані Арабські Емірати), але угода чинна поки тільки до завершення сезону. Фінансова складова спонсорського контракту є конфіденційною.

Появу нового спонсора прокоментував генеральний директор клубу Сергій Керницький:

“У нинішній непростий для всієї країни і для футболу, зокрема, час, важливий, насамперед, сам факт наявності меценатів та їх готовність інвестувати фінансові ресурси в розвиток і підтримку спорту.

Рішення про незначний термін угоди прийнято сторонами свідомо і пов’язано з необхідністю подальшого визначення перспектив та умов співпраці, з урахуванням розвитку фінансово-економічної ситуації в Україні і в Одеському регіоні.

При цьому ФК «Чорноморець» завжди відкритий до будь-яких партнерських пропозицій з боку потенційних спонсорів і рекламодавців на максимально взаємовигідних умовах.

Тим не менш, хочу ще раз звернути увагу на те, що головні спонсори та інвестори клубу, – це, насамперед, вболівальники, одесити і гості нашого міста. Приходячи на стадіон, купуючи квиток або абонемент, сувенірну продукцію, користуючись іншими послугами, що надаються на стадіоні – ви підтримуєте улюблену команду. Тим самим ви робите головний і неоціненний внесок у збереження команди і закладаєте фундамент її подальшого розвитку.

chernomorets.odessa.ua

Реклама