Премєр-Ліга LIGA PARI-MATCH

Офіційно. В наступному сезоні УПЛ гратимуть 12 клубів. Обіцяють ввести плей-офф

Кількість команд-учасниць Української Прем’єр-ліги в сезоні 2017/18 залишиться незмінною

Це рішення було прийнято після робочої наради керівництва ліги з тренерами клубів, яка відбулася 24-го квітня, пише FootballHub.

Відкритим залишається лише питання щодо формату проведення турніру, який досі обговорюється.

Що до нововведень, то пезидент УПЛ Володимир Генінсон заявив, що з нового сезону в українській Прем`єр-Лізі буде задіяна система плей-офф.

“Я залишився задоволений результатом сьогоднішньої зустрічі. Усі разом сіли, тренери почули, які є проблеми у керівників клубів, які проблеми є у прем’єр-ліги. Протягом двох найближчих днів буде прийнятий новий формат.

Формат: 12 команд, 4 кола. Тобто, буде два етапи, в кожному по 2 кола. Порівняно з цим сезоном зміни будуть. Найголовніше – буде плей-офф, але дайте нам буквально два дні, щоб ми вже офіційно це оголосили.

Піднімалося питання про орендованих гравців. Усі клуби почули. Було прийнято рішення, яке ви можете дізнатися у самих клубів.

Також усі клуби підтримали ідею проведення зимового збору для національної команди”, – цитує Генінсона xsport.ua. 

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.199 / 5.36mb