Перша Ліга CHERKASY

Черкаський Дніпро припиняє існування?

Spy-Football.com

26/5/2017 , 14:28

CherkasyПрезидент Черкаського Дніпро Володимир Лашкул залишає свою посаду.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

“Приймаючи до уваги всі обставини, які на даному етапі супроводжують футбольний клуб Черкаський Дніпро, мій незадовільний стан здоров’я, який вимагає суворого дотримання рекомендацій лікарів по реабілітації фізичних кондицій, вчора я вимушений був припинити мої повноваженн президента”, – йдеться в заяві.

“Команда фінішує в чемпіонаті України з футболу сезону 2016/2017, футболісти отримають заробітну плату і розрахунки за виконану роботу, але починаючи з 2 червня 2017 корпорація не направлятиме фінансовий ресурс на утримання команди і клубу, і розвитку його інфраструктури”, – зазначається на сайт Черкаського Дніпра.

Відзначається, що про це відповідні обласні інстанції були повідомлені ще 20 лютого 2017.

“Міською радою за нашою ініціативою створено робочу групу з опрацювання пропозицій щодо створення муніципального футбольного клубу. Є непідтверджена інформація, що така робоча ще навіть не збиралася”, – говориться в заяві.

Раніше повідомлялося, що Лашкул погрожує залишити посаду президента Черкаського Дніпра, якщо влада міста не підтримуватиме команду.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.121 / 4.94mb