<
>

Кубок Украіни Spy News

Кубок України. Скандальна перемога Шахтаря, перемоги Динамо та СК Дніпро-1 (Відео)

26/10/2017 , 10:29

Відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Рівненський Верес та Маріуполь обіграли представників Першої та Другої ліги – київськй Арсенал-1:0 та Таврію 5:0 відповідно.

Також путівку в 1/4 фінала здобула полтавська Ворскла, яка обіграла у напруженому поєдинку донецький Олімпік 2:0 у додатковий час

У вісімку кращих потрапила й чернігівська Десна, яка обіграла 2:0 на виїзді в Івано-Франківську місцеве Прикарпаття.

Головні несподіванки сталися у Львові та Дніпрі, де місцеві представники другої ліги по пенальті перемогли клуби УПЛ – камянську Сталь та орноморець відповідно.

Київське Динамо лише в додатковий час зуміло перемогти Олександрію і забезпечити собі вихід до 1/4 фіналу.

Донецький Шахтар, поступаючись 0:2 луганській Зорі, зусиллями Факундо Феррейри зміг перевести гру в додатковий счас. В екстра-таймі гірники все-таки дотиснули Зорю,яка з 82 хвилини грала у меншості після вилучення Чечера.

“Шансів у них (Шахтаря – ред.) не було, нехай скажуть спасибі суддям. Вони ж вміють тиснути на суддів, це у них школа така. Португальська або яка там…”, – цитує Вернидуба sportarena.com.

“Зоря” – “Шахтар” – 3:4 ОТ
Голи: Луньов, 11, Гордієнко, 51, Харатін, 105 – Феррейра, 73, 90+1, Коваленко, 98, Бланко-Лещук, 115

“Дніпро-1” – “Чорноморець” – 0:0 (по пен. 8:7)

“Львів” – “Сталь” – 1:1 (по пен. 5:3)
Голи: Кисленко, 68 – Климчук, 12

“Олександрія” – “Динамо” – 2:3 ОТ
Голи: Старенький, 77, Грицук, 120+5 – Кравець, 36, 116, Бесєдін, 107

Нагадаємо, що матчі 1/4 фіналу Кубку відбудуться 29 листопада.