<
>

Премєр-Ліга 1 тур

VBET Ліга. Переможний дебют Де Дзербі та Металіста-1925, сенсаційна поразка Зорі

27/7/2021 , 10:23

У стартовому поєдинку VBET Ліги Львів та Маріуполь розійшлися миром.

У Луцьку – також нічия, але без забитих мячів. Господарі були більш активними, особливо у другому таймі, але усі спроби так і не увінчалися взяттями воріт.

Роберто Де Дзербі починає з перемоги. Перевага Шахтаря над опонентом була дуже відчутною, й іще до перерви господарі поля забили двічі. Оформивши комфортний рахунок, «Шахтар» дещо знизив оберти, за що ледь не поплатився: «Інгулець» скоротив відставання в рахунку.

Металіст-1925 у дебютному ж матчі в УПЛ здобув історичну перемогу. Уже за підсумком першого тайму харків’яни перемагали 2:0, а після переви дозволили гостям відквитати один мяч , ал не більше.

Несподіваний результат у Запоріжжі. «Зоря», як і минулого сезону, розпочинає сезон із поразки. Оновлена Олександрія несподівано виявилася “міцним горішком” для підопічних Скрипника.

Десна виглядала переконливо упродовж усього матчу проти Чорноморця. А після того, як одесити під завісу першого тайму залишилися в меншості, долю матчу було вирішено. Після перерви «Десна» впевнено довела свою перевагу в переконливу перемогу (дубль на рахунку Калітвінцева).

У заключному матчі туру «Дніпро-1» в меншості завдяки дублю Довбика здобуває нічию в Полтаві