<
>

Реклама

Кубок Украіни кубок україни

Кубок України. Суддівський скандал в Ужгороді і "мовчанка" Маркевича

Spy-Football.com

28/9/2014 , 15:11

groznyВ 1/8 фіналу кубку України зіграні перші матчі. В ряді матчів зафіксовані несподівані результати. Як наслідок, маємо кілька скандалів.

Ужгородська Говерла погрожує неявкою на матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України з харківським Металістом.

Про це після першого поєдинку цієї стадії, який відбувся 27 вересня, заявив головний тренер закарпатської команди В’ячеслав Грозний.

“Арбітр матчу вплинув на кінцевий результат матчу. А суддя, як відомо, не повинен бути головною дійовою особою на полі. Головні дійові особи на полі – це футболісти, і управляють ними тренери. Арбітри повинні не заважати”, – зазначив він.

“Керівництвом клубу було прийнято рішення, яке я підтримую. Якщо не будуть прийняті дисциплінарні санкції проти Сергія Берізки, то ми не поїдемо на матч-відповідь”, – заявив наставник ужгородського клубу.

За словами Грозного, Металіст – великий клуб, який не потребує допомоги арбітрів.

“Навіщо знущатися над командою? Ви ж все бачили. Ніякої першої жовтої картки у Сергія Люльки не було. Ви бачили, що був пенальті в ворота Металіста. Едмар, маючи жовту картку, тричі фолив, і також міг отримати червону”, – сказав він.

“Металіст – великий клуб, я із задоволенням дивлюся як грає ця команда, і підтримую її в єврокубках. Це класна команда, з класними гравцями. Харків’яни не потребують допомоги арбітрів”,-  зауважив Грозний.

Тренер додав, що не розуміє, чому Сергій Берізка налаштований проти Говерли.

“Я не розумію, чому Сергій Берізка проти нас налаштований. Я за те, щоб найближчі 3 роки у нас працювали іноземні арбітри. І ми відійдемо від цієї упередженості”, – зазначив фахівець.

“Симпатій і антипатій з боку арбітрів не повинно бути , – цитує Грозного офіційний сайт Говерли.

Нагадаємо, перший матч 1/8 фіналу Кубка України Говерла – Металіст завершився з рахунком 2:2.

А от головний тренер Дніпра Мирон Маркевич провів рекордно коротку прес-конференцію після першого матчу 1/8 фіналу Кубка України проти Волині (0:1).

Маркевич відмовився від традиційного резюме по грі, а у присутніх на прес-конференції журналістів не виявилося запитань для головного тренера дніпропетровського клубу, повідомляє Террикон з посиланням на телеканал Футбол 1.

Реклама