Село в Єврокубках. Колос здолав Маріуполь і зіграє у Лізі Європи

30/7/2020 , 9:28

Визначився останній, п’ятий, представник від України в футбольних єврокубках наступного сезону.

Ним став «Колос» з Ковалівки, увійшовши таким чином в історію українського футболу – команда з села під Києвом в свій дебютний сезон в УПЛ змогла відразу вийти в Лігу Європи.

У фінальній грі плей-офф команда Руслана Костишина здолала “Маріуполь” з рахунком 1:0. Гол вдалося забити лише екстра-таймі. На 95 хвилині відзначився Денис Антюх.

Відтак підопічні Руслана Костишина вперше у своїй історії зіграють в єврокубках: у другому кваліфікаційному раунду Ліги Європи, жеребкування якого відбудеться 31 серпня, а матч – 17 вересня.

У останніх свої трьох матчах ковалівці обіграли «Динамо» (і звільнили Михайличенка), розгромили «Дніпро-1» (і, здається, звільнили, Михайленка) і в фіналі плей-офф в овертаймі пройшли «Маріуполь» (і, здається, без посади залишиться і Бабич).