Металіст

Кубок Украіни Spy News

Латиноамериканці змінюють традиції

31/10/2013 , 9:26

kar_mthЛьвівські “Карпати” та харківський “Металіст” знову зустрілися на стадіоні “Україна” в 1/8 фіналу Кубка.

Матч завершився впевненою перемогою гостей, незважаючи на те, що “зелено-білі” створили багато небезпечних моментів.

Підопічні Мирона Маркевича довели, що сильніші за “зелено-білих”, адже за останній тиждень здобули дві перемоги над командою Олександра Севідова. Як і в чемпіонаті України, “Металіст” забив два голи у першому таймі, що у підсумку дозволило гостям відсвяткувати вихід у наступний раунд Кубка України.

З перших хвилин поєдинку стало зрозуміло, що команди налаштовані на серйозну боротьбу, особливо львів’яни, які вже у дебюті матчу створили кілька гольових моментів. Забити швидкий гол не вдалося, тож згодом гра вирівнялася. Харків’яни почали організовувати свої атаки, але створити щось небезпечне ніяк не вдавалося. Перший по-справжньому хороший момент біля воріт Ільющенкова глядачі побачили на 23 хвилині, коли Гомес потужним ударом відкрив рахунок у зустрічі.

Ще до перерви “Металіст” на класі забив свій другий гол, тож на відпочинок пішов із дуже комфортною перевагою.

У другому таймі команди продовжили запеклу боротьбу за путівку у чвертьфінал. “Карпати” мали ще кілька нагод забити гол, але двічі влучали у каркас воріт. Гра проходила на зустрічних курсах, і чим ближче було до завершення матчу — тим меншою була інтрига. Втім все так і завершилося з рахунком 0:2, який означає, що “зелено-білі” вибувають із змагань, а “Металіст” йде далі.

Додамо, що перед поєдинком львівські вболівальники влаштували у центрі міста марш на підтримку улюбленої команди.

Склади команд:

“Карпати”: 29. Ільющенков, 5. Гітченко, 24. Пашаєв, 21. Балажиц, 9. Федорчук, 22. Льопа, 25. Ткачук, 27. Голодюк, 8. Костевич, 20. Зеньов, 10. Гладкий

Запасні: 23. Мисак, 17. Страшкевич, 92. Чачуа, 94. Мірошниченко, 19. Мартинюк, 32. Пластун, 39. Васін

“Металіст”: 29. Горяїнов, 13. Моледо, 3. Вільягра, 30. Папа Гуйе, 20. Азеведо, 8. Едмар, 32. Краснопьоров, 7. Соуза, 15. Гомес, 11. Соса, 16. Гоменюк

Запасні: 99. Шуховцев, 17. Пшеничних, 5. Шелаєв, 88. Нойок, 23. Бланко, 46. Радченко, 33. Девич

“Карпати” – “Металіст” – 0:2

Годи: 0:1 – Гомес (23), 0:2 – Моледо (42)