<
>

Реклама

Ліга Чемпіонів CHAMPIONS LEAGUE

Копенгаген просить УЕФА перенести матч з Дніпром на нейтральне поле

Spy-Football.com

19/7/2014 , 15:55

dniproКопенгаген не бажає грати проти Дніпра в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів в Україні, посилаючись на політичну ситуацію в країні.

Причиною занепокоєння датчан є нещодавнє трагедія з малазійським Боїнгом в Донецькій області.

Копенгаген оголосив, що звернувся до УЄФА з проханням перенести матч на нейтральну територію. Позицію клубу також підтримав датський МЗС.

УЄФА прийняв заявку і пообіцяв ретельно проаналізувати ситуацію в Україні, щоб знову оцінити ситуацію в Дніпропетровську.

За даними Копенгагена, в нинішній ситуації буде складно знайти авіакомпанію, яка погодиться відправитися в рейс на територію Східної України.

“Я знаю, що УЄФА сьогодні розглядає питання проведення матчів в Україні. Міністерство закордонних справ Данії застерігає від поїздок в Україну, і ми збираємося узгодити це питання з УЄФА”, – сказав в інтерв’ю Jyllands-Posten генеральний директор Копенгагена Андерс Херсхольт.

“Ми сподіваємося, що матч відбудеться за межами України, і ми очікуємо, що найближчим часом отримаємо роз’яснення”, – цитує Херсхольта UA-Футбол.

Нагадаємо, перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів пройдуть 29 і 30 липня, а матчі-відповіді – 5 і 6 серпня.

Раніше повідомлялося, що УЄФА дозволив проведення матчів єврокубків в Дніпропетровську.

Реклама