<
>

Реклама

Футзал Екстра-Ліга

Футзал. Кардинал-Рівне припиняє існування. На черзі ЛТК ?

Spy-Football.com

23/4/2015 , 9:07

За повідомленням порталу 1Football.info, рівненський клуб практично припинив існування.

Чутки про можливе розформування Кардинала-Рівне ходили ще на початку березня, будучи підкріпленими тезою від президента клубу Володимира Валявка: «нема трофеїв – немає грошей».

У результаті «кардіналівці» закінчили сезон “вхолосту”: і плей-офф Екстра-ліги, і Кубок України команда покинула на стадії 1/4 фіналу … Тому вже вчора Валявка повідомив, що припиняє фінансування клубу.

І хоча про пряму ліквідації команди не говориться, але все до цього йде. Відразу після програного матчу Енергії в плей-офф (2: 2, по пен – 7: 8). Віце-президент клубу Михайло Кондратюк подякував усім за роботу і оголосив, що футболісти можуть роз’їжджатися по домівках (приїжджі можуть припиняти знімати житло). Борги по зарплаті були зафіксовані в письмовому порядку, і це питання обіцяно урегульовувати «в телефонному режимі».

Також додамо, що до причин розпаду клубу у вигляді амбіцій Валявки додається більш банальне фінансове питання – ресурси для фінансування клубу вичерпані. Весь сезон команда відчувала чималі фінансові труднощі: зарплату футболістам в повному обсязі не виплачували з вересня 2014 (а перед кимось висять борги ще за минулі роки), були проблеми з оплатою за організаційних питань і т.д.

У підсумку деяким гравцям доводилося викручуватися іншими методами, а в найважчі часи футзалістам надавали допомогу прості вболівальники.

Але виявилося, що “кардіналовци” в біді не самі. Вчора з різних джерел стало відомо, що луганський ЛТК теж згортає діяльність. Гравці та працівники клубу вже нібито отримали на руки трудові книжки. Серед них і головний тренер команди Роман Ковальчик.

Єдина надія луганчан – повернення в рідне місто до початку наступного сезону. Якщо ж цього не відбудеться, то головний спонсор ЛТК – Луганська телефонна компанія і її президент Юрій Шацький припинять фінансування команди. Варто відзначити, що раніше також розглядався переїзд ЛТК в інше місто.

Нагадаємо, що через події на сході України ЛТК минулого літа переїхав до Сум, де грав в одному залі з місцевим СумДУ. За підсумками регулярної частини команда Романа Ковальчика посіла третє місце, але в 1/4 фіналу плей-офф програла івано-франківському Урагану.

У міні-турнірі за визначення 5-8 місць “телефоністи” і “кардиналівці” брати участь відмовилися.

ТегиТеги: футзал

Реклама