<
>

Реклама

Футзал.Велика турнірна таблиця чемпіонатів України (1993-2015)

“Енергія”, “Ураган” і “Локомотив” – у десятці кращих, “Спортлідер+” додав аж 16 позицій

По завершенні 22-го за ліком Чемпіонату України серед команд Екстра-ліги (раніше – Вищої ліги) були внесені відповідні зміни до зведеної турнірної таблиці. У верхній частині рейтингу не відбулося особливих змін. Зокрема бронзовий призер – львівська“Енергія” – зберегла за собою четверту позицію, а івано-франківський “Ураган” і надалі посідає шостий рядок.

Триразовий чемпіон України – харківський “Локомотив” – у порівнянні з попереднім сезоном піднявся ще на одне місце і перебуває на восьмому місці. За крок до десятки кращих команд знаходиться луганська “ЛТК” (11), додавши у зведеному рейтингу одразу дві позиції. Відповідно на три і чотири сходинки піднялися “Кардинал-Рівне” (18) та сумський “СумДУ” (28), котрий після п’ятирічної перерви знову повернувся до найсильнішого дивізіону.

А от найбільшого прогресу за останній, історичний для себе, сезон добився віце-чемпіон країни – хмельницький “Спортлідер+” (37), який “стрибнув” аж 16 позицій великої турнірної таблиці. Цікаво, що вже на початку 2015 року хмельничани зуміли здобути більше турнірних очок в чемпіонаті, аніж за два попередні сезони виступів в еліті.

Найкращий показник серед трьох дебютантів Екстра-ліги має “Титан-Зоря” з Покровського – 53 місце. Кременчуцький “Лукас“, який по завершенні сезону припинив своє існування, знаходиться на 56-й сходинці, а криворізький “Приват” перебуває на самому низу великої турнірної таблиці чемпіонатів України.

– очки, набрані командами, перераховані за новою системою – 3 бали за перемогу

Правонаступність
Надія-Запоріжкокс = Запоріжкокс
Случ = МФК Рівне
Універ-Харків = Універ-Локо = Універ-ЕХО = ФК Харків = ЕХО-Еталон = ЕХО
Колос = Сумигаз
Укрсплав = МФК Шахтар
Донбас = Донбас ЮМС = Шахтар = Шахтар ВАВК
Кий-Політехнік = Кий
Корпія = Корпія-Політех
Універ-Автомар = СумДУ
Кардинал = Кардинал-Рівне

Примітки:
– про правонаступництва інших команд інформація відсутня;
– виділено нині існуючі команди вищої ліги;
– команда “Київ-Уніспорт” виділена окремим рядком. Раніше клуб носив назви “Кий-Слід”, “Кий”, “Кий-Політехнік”, “Корпія-Політех”, але не всі роки команда належала одному і тому ж власникові;

* – чемпіони України різних років і кількість титулів.

Підготував Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК «Ураган»