<
>

Реклама

Думки Віталій Кварцяний

Віталій Кварцяний: Російські клуби треба позбавити єврокубків та відібрати ЧС-2018

Spy-Football.com

14/8/2014 , 15:01

kvarcГоловний тренер “Волині” вважає, що адекватною відповіддю на окупаційні дії РФС була б повна ізоляція російського футболу.

“За політичними канонами Україна небезпідставно вважає Крим своєю територією, – каже Віталій Кварцяний. – І з якого це дива наші клуби повинні брати участь в чемпіонаті іншої країни? Це нонсенс, що зневажає футбольні закони. За одну тільки спробу залучити клуби іншої країни в свої змагання потрібно дискваліфікувати Росію на кілька років. А за сам факт їх участі – тим більше.

І я на сто відсотків згоден з тими, хто вважає, що російські клуби на якийсь період потрібно відсторонити від виступів у єврокубках, а саму країну позбавити права проведення фінальної частини світової першості 2018 року. Адже вболівальники всього світу повинні знати реальну і правдиву ситуацію, внаслідок якої у нас забрали частину країни. Якби ФІФА пішла на такий крок, покаравши Росію за анексію Криму позбавленням можливості бути господаркою Мундіалю, навіть російський народ зрозумів би, в чому полягає істина”.

До слова, після матчу з “Чорноморцем” Кварцяний вже висловив свою думку про Росію:

Я повикреслював слово “Росія” з усіх книжок, зі словників і так далі. У мене залишилися тільки історичні особистості в пам’яті. Спілкуватися з кимось у Росії, дзвонити? Не знаю, чого мені там з ними спілкуватися? Росія для мене померла.

За матеріалами sport-express.ua
ТегиТеги: Кварцяний Росія

Реклама