<
>

Реклама

Поза грою ULTRAS

Огляд українських фан-рухів. Ультрас Оболонь Київ

Spy-Football.com

8/1/2017 , 22:36

Клуб: ОБОЛОНЬ КИЇВ
Ліга: 1 – перша
Кольори: зелено-білі
Прізвисько: пивовари, броварі
Сектор на домашніх іграх: 20-40 чоловік
Кількість на виїзді: 5-20 чоловік

Щоб розбавити довге і нудне міжсезоння, ми вирішили пройтись по кожному двіжу і згадати, що ж цікавого у кого відбулось за рік. Найцікавіші матчі, найяскравіші шоу, важливі події з життя руху і т.д. Писати будемо без жодної системи, просто хаотично обираючи один двіж за іншим. Сподіваємось, що ініціатива не заглохне після трійки постів, і до відновлення чемпіонату ми таки згадаємо про всіх і кожного. Отже, поїхали, сьогодні в нашому огляді київська Оболонь.

Районний двіж Оболоні ніколи не міг похвалитись великою кількістю людей на секторі. При наявності в Києві такого клубу, як Динамо, не багато факторів могли змусити нових людей приходити в двіж Оболоні. Втім, вже багато років пивовари мають стабільний сектор, активно катають за рідний клуб і розвивають свою, не схожу на інших двіжуху…

Свій перший цьогорічний перф (зелені та білі дими) фанати Оболоні організували на матчі проти черкаського Дніпра, що був принциповим суперником за вихід до УПЛ, а також є доволі принциповим суперником з фанатської точки зору. Втім, потрапити до елітного дивізіону цього року не судилось ні тим, ні іншим.

Наймасовіший виїзд припав на 20 травня, це був крайній виїзд Оболоні у цьому сезоні, Полтаву відвідали 23 пивовари. Ще два більш потужних піро-шоу пивовари влаштували на домашніх іграх проти Динамо-2 та Геліоса. На гру з харківською командою було намальовано банер “Нам є чим пишатись!”, це був останній матч сезону 2015-2016.

Ще перед міжсезонням двіж Оболоні розділився на два окремих сектора. Так-так, навіть двіжухи в 30 чоловік можуть знайти якісь такі розбіжності в світогляді, що будуть стояти на різних кінцях стадіону. Кожна сторона називає свої причини відділення, але слід констатувати факт, що тепер на секторі 14 є десятка таких собі “Братиків”, але більшість перфів готували фанати з 7-го сектору Оболонь-арени, виїзди пробивали теж переважно вони…

З початком сезону 2016-2017 до Першої ліги приєднались друзі пивоварів – ультрас стрийської Скали та принциповий суперник – київський Арсенал.
Літо-осінь пройшли більш активно, зокрема броварі робили текстівки проти натуралізації в збірній, влаштовували шоу з використанням конфеті та касових лент, диміли під текстівку “Пивовари”, також можна відзначити перф до Дня Прапору України. З перфомансів на виїздах у сезоні 2016-17 можна відзначити лише зелений дим на матчі у Стрию.

Безумовно, фанати Оболоні були одними з найбільш стабільних у 2016 році в плані кількості на секторі. На жаль, у нас немає інформації про останній матч у 2016-му році проти Арсеналу, але перша гра команд у серпні призвела до мінімальних рухів під гостьовим сектором Оболонь-арени. Відзначимо, що фанати Оболоні не пропустили жодного виїзду своєї команди.

за матеріалами ultras.org.ua

ТегиТеги: Оболонь Ультрас

Реклама