<
>

Реклама

Поза грою FC Metalist

Суд арештував акції Курченка на право власності ФК "Металіст"

Spy-Football.com

14/8/2014 , 16:30

kurchenko_metalАрештовані акції та стадіон ФК Метлліст, а також майно ВЕТЕК

Господарський суд Києва заарештував кошти та майно ТОВ Східно-європейська енергетична компанія належить Сергію Курченко, а також наклав арешт на акції ПАТ ФК Металіст, стадіон клубу і футбольну базу в Харківській області.

Про це йдеться рішенні суду від 15 липня, оприлюдненому в держреєстрі судових рішень.

Арешт був накладений за позовом ТОВ Інтретрансгруп (Київ), яке намагається стягнути 1,2 млрд боргу з Брокбізнесбанку, який належав Сергію Курченко, а зараз знаходиться на стадії ліквідації.

В матеріалах справи йдеться, що Інтретрансгруп викупила право вимоги боргу у Брокбізнесбанку в іншої структури, назва якої не вказується. Крім цього, суд заарештував грошові кошти 7 київських компаній, що входять до групи ВЕТЄК (ТОВ Муйне, Анкора-торг, Амадина, Айнам, Аміни, Хіган Алконост). Також суд заборонив відчужувати майно та акції ПАТ ФК Металіст, і частки в статутному капіталі ТОВ Металіст ФК, якому належить 97% ПАТ ФК Металіст.

100% ТОВ Інтретрансгрупп належить ТОВ Інтертранс Холдинг (Київ), єдиним власником якого є кіпрська Zukk Trading Ltd. ЗМІ пов’язують цю компанію з Миколою Ковзеллем, колишнім депутатом Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко.

liga.net

Реклама