<
>

Реклама

Поза грою Крим

Кримський футбол відкинули на 12 років назад

Spy-Football.com

20/11/2014 , 10:58

sha_sevВіце-президент кримського СКЧФ Євген Репенков розповів про становище клубу.

«Якщо підходити прагматично, нас відкинули років на 12 назад. При Україні у нас був Новінський, який давав нам гроші. Не скажу, що ми жили безбідно, але клуб нормально функціонував. До того ж ми грали в прем’єр-лізі, а це повний стадіон на іграх. Все було чудово.

І раптом — грошей немає, і ми граємо в другій лізі. І найстрашніше, що севастопольські футболісти не можуть грати в цій команді. Незрозуміло, як нам жити далі. У нас є якась копієчка до нового року, а потім хоч бери і закривайся. Ми не шкодуємо, що вибрали для нашого клубу російський шлях розвитку. При цьому ніхто з нас не скаже жодного поганого слова про Україну. Ми не проти України. Ми проти тих людей, які прийшли до влади. Фашистські, бандерівські, націоналістичні — ось такі ці люди. Ми проти них ».

«Є чітка позиція Мішеля Платині: в Криму є футбол і ми зацікавлені в його підтримці. Багато в чому здається так, що нас» зливають «на користь якихось речей, але це не так.

Можливо, російська влада боїться санкцій, адже Федерація футболу Севастополя ще не прийнята в Російський футбольний союз. 19 листопада буде зустріч робочої групи з представників ФФУ, РФС і УЄФА, після якої багато чого може прояснитися.

Я особисто розмовляв з Анатолієм Коньковим, якого я дуже поважаю. Він сказав: я футбольна людина і все прекрасно розумію, але нічим допомогти не можу, інакше завтра до мене в кабінет прийдуть з вулиці ці майданівці», — заявив Репенков.

11na11.com

ТегиТеги: Кримські клуби

Реклама