<
>

Реклама

Трибуна FIFA

Україну можуть виключити з ФІФА

Spy-Football.com

26/12/2014 , 13:07

FIFAФІФА не втручатиметься у розслідування СБУ та генпрокуратури щодо діяльності Федерації Футболу України, адже просто не має на це права.

Хоча у першому розділі 17-ої статті статуту ФІФА і написано, що у справи федерацій не має права втручатися держава, але, коли йдеться про кримінальний процес, статут відходить на другий план.
Футбольний юрист Димтрот Коробко в ефірі каналу «Футбол 1» розповів:

–  Розцінювати слідчі дії (якщо вони дійсно законні і є постанова судді) як втручання в діяльність ФФУ – не можна, адже це законна діяльність слідчих органів України. Ніяка футбольна організація або Грінпіс не може втручатися в діяльність українських слідчих органів. Але відразу скажу, що якщо держава таким чином спробує впливати на діяльність ФФУ при березневих виборах президента – за допомогою слідчих органів чи ще якось – це ФІФА без уваги не залишить. Це може закінчитися призупиненням членства України в ФІФА. 

Нагадаємо, у середу генеральна прокуратура та Служба Безпеки України провели обшук в Будинку футболу у рамках відкритого кримінального провадження за статтями 191 та 209 Карного Кодексу України. В яких йдеться про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Джерело: Телеканал «Футбол 1»/ «Футбол 2»

ТегиТеги: ФІФА ФФУ

Реклама