<
>

Реклама

Трибуна FC Karpaty

"Карпати" пропонують всім клубам підтримати українську армію (+ФОТО)

Spy-Football.com

28/11/2014 , 12:30

Львівські «Карпати» звертаються до Прем’єр-ліги, ФФУ та усіх українських клубів з ініціативою про підтримку української армії. 6 грудня в Україні відзначатиметься день Збройних сил, тож «зелено-білі» пропонують усім клубам, які гратимуть у перенесеному турі вийти на поле в патріотичних футболках з гаслом «За честь і славу, за народ». Також пропонують перед матчем розтягнути банер із гаслом «Наша армія – наша гордість».

«Карпати» вже виготовили макети двох варіантів футболок (одна – біла, інша – камуфляжного тону), а також кілька варіантів банерів. Пропонується і текст для диктора: «6 грудня в нашій державі відзначається день Збройних сил України. Це свято ще ніколи не було настільки актуальним як зараз. Воно символізує шанобливе ставлення народу до тих, хто не шкодуючи власного життя, зі зброєю в руках, став на захист нашої Батьківщини. У цей день, футболісти обох команд, виходять на поле у футболках з гаслом: «За честь, за славу, за народ». Слава українській армії! Слава Україні!»

Окрім цього ФК «Карпати» звертається до клубів Прем’єр-ліги з пропозицією провести збори коштів на підтримку української армії під час домашніх поєдинків. На матчі проти донецького «Шахтаря», уболівальники «зелено-білих» поклали до спеціальних скриньок понад 11 тисяч гривень. Усі кошти будуть передані на потреби солдатів, які захищають нашу землю.

З цією метою пропонуємо створити спеціальний фонд (банківський рахунок) для централізованої акумуляції та подальшого використання на потреби української армії коштів, зібраних під час акції, а також додатково переказати до спеціального фонду 20% виручки від продажу білетів з кожного матчу, а також 10% винагороди арбітрів за обслуговування матчів 10-го туру.

При цьому, ми не наполягаємо на буквальному дотриманні пропонованого нами сценарію чи використанні атрибутики саме у варіантах, що містяться у запропонованих нами макетах. Нас не цікавить участь у жодних супутніх публічних дебатах. Наша мета лише одна – щоб Армія України відчула консолідовану підтримку спільноти професійного футболу України.

Джерело: fckarpaty.lviv.ua

ТегиТеги: АТО Карпати УПЛ

Реклама