<
>

Реклама

Премєр-Ліга mariupol

Іллічівець можуть перейменувати у Провіданс або Азовець

Spy-Football.com

15/4/2015 , 14:52

ultras_iliВиконавчий директор Іллічівця Любомир Палій прокоментував інформацію про можливе перейменування клубу.

“Щось говорити на цю тему можна буде лише тоді, коли ухвалений Радою закон увійде в робочий режим. Поки що ми над цим ще не замислювалися. Якщо питання про перейменування все ж встане, рішення буде приймати президент клубу.

Можливі варіанти? Ну, назва Металург, я думаю, навряд чи повернеться – ми свого часу від нього відмовилися, оскільки в чемпіонаті грали (і продовжують грати) ще дві команди з такою ж назвою, а нам хотілося підкреслити свою індивідуальність. Напевно не буде розглядатися і повернення до Новатора.

Але ще раз повторю, поки зарано розмірковувати на цю тему. Нехай все владнається, і десь через місяць можна буде до цього питання повернутися.

У будь-якому разі, нинішній сезон ми будемо закінчувати Іллічівцем, а там – подивимося, як життя складеться. Якщо піде хвиля перейменувань, то в Маріуполі одним тільки клубом не обмежиться. У нашому місті дуже багато назв з радянською символікою “, – сказав Палій.

Як повідомляє джерело, одним з варіантів нової назви Іллічівця може стати Провіданс. Також у клубі можуть схилитися на користь географічної версії – Азов або Азовець.

Газета Сегодня

ТегиТеги: Маріуполь

Реклама