<
>

Реклама

Премєр-Ліга LUCHESKU

Формула нового сезону чемпіонату України від Мірчи Луческу

Spy-Football.com

17/6/2014 , 10:25

lucheskuГоловний тренер донецького “Шахтаря” Мірча Луческу озвучив свою формулу проведення української прем’єр-ліги і сподівається, що Федерація футболу України (ФФУ) розгляне його пропозицію. Ідея румунського фахівця полягає в проведенні раунду плей-офф після того, як 14 команд проведуть 26 матчів регулярного чемпіонату.

“Поки немає дат точного початку нового чемпіонату. Невідомо і число команд, які візьмуть участь. Зверніть увагу на те, що відбулося в останні два місяці попереднього чемпіонату, коли багато команд не могли грати на своєму полі. Доводилося проводити матчі на полі суперника. Можна сказати, це некоректний чемпіонат. Тому я запропонував свою формулу! Будемо сподіватися, що федерація її розгляне. Ми, професіонали, повинні думати над тим, щоб чемпіонат став сильнішим. Для мене, звичайно, було б ідеальним 14 клубів. Щоб не було команд, які закінчили виступи завчасно. Було б 26 турів. Потім зробити плей-офф, в якому чотири перші команди зіграли б у два кола. Це ще шість матчів. Разом 32 гри. На дві більше, ніж торік. З цих чотирьох колективів визначилися б учасники Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Наступні п’ять команд провели б між собою також два кола. Це ще вісім ігор. І в результаті визначилися б ще два учасники Ліги Європи. Інші п’ять команд зіграли між собою, щоб визначити, хто вилітає з прем’єр -ліги.

Потрібно вирішити щось з першою лігою, тому що складно командам літати. Щоб вони могли переміщатися на автобусах, треба сформувати зони за географічним принципом. І вони зможуть розігрувати між собою путівки до прем’єр-ліги. Можливо, моя пропозиція змусить над цим задуматися і прийняти певні рішення. Напевно, це дозволило б чемпіонату до останнього туру бути напруженим, і стадіони були б більш заповненими, ніж зараз! У кожній з цих груп у клубів були б завдання, які вони вирішували б до останнього поєдинку. Плюс до цього команди грали б один з одним по чотири рази, і не було б випадкових результатів – це якщо задатися питанням: “Як далі розвиватися чемпіонату України, щоб ставав сильніше і сильніше український футбол?”. Це, природно, допомогло б бути сильнішим в Лізі чемпіонів “, – цитує Луческу офіційний сайт” Шахтаря “

ТегиТеги: Луческу УПЛ

Реклама