<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC DNIPRO

Офіційно. З Дніпра зняли 6 очок за борги

Spy-Football.com

27/10/2016 , 10:21

Причина покарання Дніпра від Дисциплінарного комітету ФІФА – борг перед Гінес Карвахаль Сельером, колишнім агентом Хуанде Рамоса.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги повідомив про вступ в силу рішення Дисциплінарного комітету ФІФА від 19 червня 2015 року про зняття шести очок з Дніпра і оперативно вніс зміни до турнірної таблиці.

Як стало відомо Sport Arena, своє перше покарання у вигляді позбавлення очок клуб з Дніпра поніс за старий борг перед агентом Гінеса Карвахаль Сельером, який раніше представляв інтереси екс-наставника Дніпра Хуанде Рамоса, і цей розгляд тягнеться вже не перший рік.

Ще в 2014 році позов агента до українського клубу розглядав Спортивного Арбітражного суду в Лозанні, і став на сторону Сельера, проте це рішення не подіяло на босів Дніпра, тому іспанець змушений був звернутися до ФІФА. Правда, інформації по сумі позову поки немає.

Цілком можливо, що на цьому санкції для Дніпра навіть у цій справі не закінчаться, адже навряд чи борг буде погашений. Але ж зі схожими претензіями до клубу вже кілька років перебувають агенти Самуеля Інкума і двох албанських гравців – Ервіна Булку і Доріана Бюлюкбаші.

Звичайно, не варто забувати також про розгляд з тренерським штабом Хуанде Рамоса. Іспанські фахівці вже не перший рік намагаються отримати чесно зароблені преміальні, і вже встигли пройти всі інстанції, а 17 жовтня Дніпро отримав від КДК ФФУ останню відстрочку на 30 днів для виплати, інакше буде штраф у вигляді зняття вже дев’яти очок.

Позбутися очок Дніпро може і за позовом колишнього нападника команди Ніколи Калініча, який вимагає погашення боргу із зарплати в 340 тисяч євро і накопичених відсотків. Хорват звернувся до Спортивного Арбітражного суду в Лозанні, хоча вже має за плечима позитивний для себе вердикт Палати по вирішенню суперечок ФІФА.

Найближчим часом свої претензії до клубу можуть оформити в позови також колишній наставник Дніпра Мирон Маркевич і екс-захисник команди Артем Федецький, і це далеко не повний список тих, кому встиг заборгувати колишній фіналіст Ліги Європи.

ТегиТеги: Дніпро Фінанси

Реклама