Італія Spy News

Скільки забивають легіонери в Серії А?

У сьогоднішньому випуску Gazzetta Dello Спорт опублікував графік процентного співвідношення голів, забитих легіонерами Серії А за останні дев’ять сезонів.

Зокрема на ньому, починаючи з сезону 2006-2007 легіонери забивали все більше і більше, причому максимальний стрибок стався в минулому сезоні (+9,2%). Це був перший сезон за всі роки, коли італійські футболісти забили менше половини всіх м’ячів чемпіонату. У поточному сезоні показник трохи знизився, втім, до кінця чемпіонату ще шість турів.

Приводом для дослідження послужив минулий 32-й тур, в якому з 23 забитих голів тільки були 2 на рахунку представників Італії.

Цікаво порівняти ці показники з ситуацією в “Мілані”. У минулому сезоні легіонери “червоно-чорних” забили голів 67,6% (якщо не враховувати автоголи, то 71,4%). Влітку поїхав Ібрагімович, і зараз на частку легіонерів припадає лише 19,6% від загального числа голів “Мілана” (без урахування автоголів – 20,8%). У середньому в цьому чемпіонаті тільки один з п’яти голів “Мілана” забивається футболістом не з Італії. Відчуйте різницю.

Враховуючи різке скорочення голів, забитих легіонерами “Мілана”, можна зробити висновок, що сумарний показник для інших 19 команд Серії А в порівнянні з попереднім сезоном тільки збільшився.

T69CnGjw_k4

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.158 / 5.56mb