<
>

Реклама

Італія Spy News

Скільки забивають легіонери в Серії А?

Spy-Football.com

19/4/2013 , 15:09

У сьогоднішньому випуску Gazzetta Dello Спорт опублікував графік процентного співвідношення голів, забитих легіонерами Серії А за останні дев’ять сезонів.

Зокрема на ньому, починаючи з сезону 2006-2007 легіонери забивали все більше і більше, причому максимальний стрибок стався в минулому сезоні (+9,2%). Це був перший сезон за всі роки, коли італійські футболісти забили менше половини всіх м’ячів чемпіонату. У поточному сезоні показник трохи знизився, втім, до кінця чемпіонату ще шість турів.

Приводом для дослідження послужив минулий 32-й тур, в якому з 23 забитих голів тільки були 2 на рахунку представників Італії.

Цікаво порівняти ці показники з ситуацією в “Мілані”. У минулому сезоні легіонери “червоно-чорних” забили голів 67,6% (якщо не враховувати автоголи, то 71,4%). Влітку поїхав Ібрагімович, і зараз на частку легіонерів припадає лише 19,6% від загального числа голів “Мілана” (без урахування автоголів – 20,8%). У середньому в цьому чемпіонаті тільки один з п’яти голів “Мілана” забивається футболістом не з Італії. Відчуйте різницю.

Враховуючи різке скорочення голів, забитих легіонерами “Мілана”, можна зробити висновок, що сумарний показник для інших 19 команд Серії А в порівнянні з попереднім сезоном тільки збільшився.

T69CnGjw_k4

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама