Франція Spy News

Бекхем повертається!

BeckhamЗа інформацією американського видання “де Лаурентіс” у якого з Девідом Бекхемом завязалися тісні стосунки ще за часів його виступу за Лос-Анджелес Гелаксі, 38-річний півзахисник після 2-місячної відпустки прийняв рішення відновити кар’єру. Далеко йти не довелося, ПСЖ, в якому англієць грав останні півроку, після приходу Лорана Блана шукає підсилення в півзахисті, яким у другій половині сезону 2012/13  був саме Бекхем.

Девід підпише угоду на рік, за якою 70%  всієї його зарплати, яка складе 14 мільйонів доларів, піде на благодійність (у попередній раз на благодійність йшло всі 100%). Це не тільки підсилення на полі , але відомий серйозний PR-хід.

Девід приєднається до партнерів вже на зборах команди в Швеції, а вже в понеділок почне займатися в Лондоні з особистим тренером з фізпідготовки.

Нагадаємо, цієї весни Девід Бекхем був призначений послом Китайської Футбольної Ліги, і перехід у ПСЖ допоможе їй розвиватися у Франції ..

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.183 / 5.57mb