<
>

Реклама

Франція Spy News

Бекхем повертається!

Spy-Football.com

20/7/2013 , 9:26

BeckhamЗа інформацією американського видання “де Лаурентіс” у якого з Девідом Бекхемом завязалися тісні стосунки ще за часів його виступу за Лос-Анджелес Гелаксі, 38-річний півзахисник після 2-місячної відпустки прийняв рішення відновити кар’єру. Далеко йти не довелося, ПСЖ, в якому англієць грав останні півроку, після приходу Лорана Блана шукає підсилення в півзахисті, яким у другій половині сезону 2012/13  був саме Бекхем.

Девід підпише угоду на рік, за якою 70%  всієї його зарплати, яка складе 14 мільйонів доларів, піде на благодійність (у попередній раз на благодійність йшло всі 100%). Це не тільки підсилення на полі , але відомий серйозний PR-хід.

Девід приєднається до партнерів вже на зборах команди в Швеції, а вже в понеділок почне займатися в Лондоні з особистим тренером з фізпідготовки.

Нагадаємо, цієї весни Девід Бекхем був призначений послом Китайської Футбольної Ліги, і перехід у ПСЖ допоможе їй розвиватися у Франції ..

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама